Przedszkole "Fantazja" Nr 28 we Wrocławiu

„Szkoła i przedszkole przyjazne żywieniu i aktywności fizycznej”.

Przedszkole kontynuuje realizację projektu „Przedszkole przyjazne zdrowiu i aktywności fizycznej”.

W roku szkolnym 2013/2014 przedszkole przystąpiło do realizacji programu „Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
Akcja dla placówek oświatowych nosi tytuł „Szkoła i przedszkole przyjazne żywieniu i aktywności fizycznej”.

Informacje na temat projektu znajdą Państwo na stronie www.zachowajrownowage.pl

W przedszkolu będą odbywały się zajęcia dotyczące zdrowego żywienia oraz regularne zajęcia ruchowe zgodne z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego i tygodniowym rozkładem zajęć dydaktycznych w poszczególnych grupach.

LINK

LINK2

LINK3

 

 

 

KIK34 KIK342

1

2.jpg